Gminny portal informacyjny

Gminny portal informacyjny

 

 

  

Ochotnicza Straż Pożarna
Bibioteka


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

1 procent dla OPP

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

 

E-świętokrzyskie

Ponidzie w obiektywie

  

Nagrody Gminy Kije
Oficjalny kanał Gminy Kije
Oferta inwestycyjna
Gmina Kije w mediach

Zapraszamy do galerii

Licznik Odwiedzin

Odsłon : 1140432
Dzisiaj jest: 16 Listopad 2018 Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek
 

Oferta inwestycyjna Drukuj Email
piątek, 18 listopada 2011 11:14

 

Gołuchów

Teren o powierzchni 3,36 ha, nie jest uprawiany rolniczo. Bezpośrednie sąsiedztwo działki stanowią tereny rolne oraz droga powiatowa, która jest bezpośrednim połączeniem z droga krajowa nr 78, w sąsiedztwie przebiega linia kolejowa Kielce - Połaniec.W terenie tym zostało udokumentowane złoże w kat. B + C1. Powierzchnia złoża wynosi 8 ha. Nadkład ? około 3,5 m. Miąższość złoża ? około 60 m. Jako surowiec mineralny wapienie te nadają się na podbudowy tłuczniowe dróg przykryte nawierzchnią wodoszczelną i do produkcji grysów stosowanych do warstw dolnych nawierzchni bitumicznych, oraz produkcji kruszywa łamanego do betonów B40. Nieruchomości te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej, powiatowej oraz drogi krajowej nr 78.

Lokalizacja

Gołuchów

 

 

Kliszów

Teren na o pow. 2,4721 ha, na którym znajduje się budynek po szkole podstawowej wraz z boiskiem. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Kije nieruchomość ta oznaczona jest, jako tereny usług oświaty oraz tereny usług turystycznych, rekreacji i wypoczynku zbiorowego. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze powiatowej.Wszystkie te korzystne czynniki uwzględnia Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który w harmonijny sposób łączy olbrzymi potencjał gospodarczy z unikalnymi walorami przyrodniczymi bowiem ponad 1,5 tys. ha to obszar NATURA 2000 a znaczna część to tereny Nadnidziańskiego i Szanieckiego Parku Krajobrazowego.

Lokalizacja

Kliszów

 

 

Hajdaszek

Tereny znajdujące się w miejscowości Hajdaszek o łącznej powierzchni 3,91 ha,na której zlokalizowany jest dworzec kolejowy wpisany do rejestru zabytków. Obszary te zlokalizowane są bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 766, oraz w pobliżu drogi krajowej nr 78.

Lokalizacja

Hajdaszek

 

 
Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów WiejskichKapitał LudzkiWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

Joomla 1.5 Templates by Joomlashack