Gminny portal informacyjny

Gminny portal informacyjny

 

 

  

Ochotnicza Straż Pożarna
Bibioteka


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Monitor Polski

Dziennik Ustaw

1 procent dla OPP

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

 

E-świętokrzyskie

Ponidzie w obiektywie

  

Nagrody Gminy Kije
Oficjalny kanał Gminy Kije
Oferta inwestycyjna
Gmina Kije w mediach

Zapraszamy do galerii

Licznik Odwiedzin

Odsłon : 1140409
Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018 Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold
 

Europejski Tydzień Sportu 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof   
środa, 22 kwietnia 2015 09:16

Informacje ogólne

b_150_100_16777215_0___images_stories_ets2015.jpg

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich jest organizacją zrzeszająca Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i ich Związki oraz inne osoby prawne, których przedmiotem działania jest szeroko rozumiana kultura fizyczna. Jest platformą współdziałania członków w dziele upowszechniania kultury fizycznej, promowania zdrowego, sportowego stylu życia, a tym samym podnoszenia na wyższy poziom zdrowia Polaków. Federacja działa od 1996 roku.

XXI STMiG 2015

W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2015. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zgłoszenie 2015

Zgłoszenie.pdf

Przykładowe sprawozdanie i fotorelacja

b_150_100_16777215_0___images_stories_urzad_ets_DSCF4678_(Copy).jpg


Materiały z ETS-2015 przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Włoszczowice.

Dnia 26.05.2015r.

Świetlica Wiejska we Włoszczowicach, godz. 17.00.

Zaplanowano "Spacer z Kijkami nordic-walking do kamieniołomu w Gołuchowie i gimnastyka na świeżym powietrzu" z uwagi na obfite opady deszczu zajęcia -ćwiczenia z kijkami, odbyły na tarasie przed świetlicą oraz w świetlicy.

Uczestnicy mogli pograć w ping- ponga, cymbergaja, poskakać na skakankach, ćwiczyć na steperze. Na zakończenie dnia starsze uczestniczki udały się do Rębowa na wspólne śpiewanie "Majówki".

W tym dniu wzięło udział 10 osób w tym dwoje dzieci.

Dnia 28.05.2015 r.

Świetlica Wiejska we Włoszczowicach, godz.17.00

"Rodzinny rajd rowerowy do Wymysłowa, grill w Dworku".

Wystartowało łącznie 40 osób w tym 15 dzieci w różnym wieku, podczas jazdy asekurowała peleton Mistrzyni Paraolimpiady kol. Małgosia Olejnik wioząc samochodem ekwipunek potrzebny na ognisko.

Właścicielka" Dworku na Wymysłowie" Pani Ula Kasza użyczyła nieodpłatnie obiektów na terenie posiadłości oraz rozpaliła ognisko dla uczestników rajdu. Z wielkim żalem uczestnicy opuszczali to przecudne miejsce, a jeszcze trudniej było rozstać się z zaprzyjaźnionymi zwierzętami, ze śpiewem na ustach wróciliśmy do Włoszczowic.

Dnia 31.05.2015r.

Świetlica Wiejska we Włoszczowicach,godz.17.00.

"Integracja na sportowo z udziałem mistrzów paraolimpiady."

W spotkaniu integracyjnym wzięło udział 19 osób w tym 9 dzieci.

Po kilku minutowej rozgrzewce na świeżym powietrzu, prowadzonej przez Paulinę Niemiec- instruktorkę aerobiku rozegrane zostały różne konkurencje sportowe, najaktywniejsi uczestnicy otrzymali puchary-szt 2 w tym jeden ufundowany przez Małgorzatę i Ryszarda Olejników, którzy nie mogli być w tym dniu z nami. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami edukacyjnymi, na koniec wszyscy uczestniczyli w słodkim poczęstunku przygotowanym przez panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Włoszczowice. Dzieci od razu zapytały, kiedy będzie następny ETS.

W naszej miejscowości ETS wpisał się już w tradycję, panie przez cały rok prowadzą aktywny tryb życia przez chodzenie z kijkami, bieganie, jazda na rowerach- całymi grupami.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc w przygotowaniu tak fajnych spotkań, które wspomina się przez cały rok.

Dorota Serhej ? Stowarzyszenie Kobiet Wsi Włoszczowie


 
Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów WiejskichKapitał LudzkiWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

Joomla 1.5 Templates by Joomlashack